Skip links

Lavinya Ağız ve Diş Sağlığı Polikinliği

Tüm Projeler

Ortalama 2000 m2’lik bir alanda, 14 adet diş ünitesi, çağrı merkezi, ortak kullanım alanları, yönetim birimleri ve ıslak hacimler gibi farklı alanları içeren bir projeyi hayata geçirdik. Projemizin estetik tasarımı, işlevsel gereksinimleri karşılamaya ek olarak tatmin edici bir görünüm sunmaktadır. Malzeme ve renk seçimleri, modern ve şık bir görünüm elde etmek için özenle yapılmıştır.

Yapılan İş

İç Mimarlık & Uygulama

Yapım Yılı

2022

Yapı Tipi

Sağlık

Alan

1600M2

Before
After
Lavinya Ağız ve Diş Sağlığı Polikinliği

Güvenilir Deneyim

Uzun bir süredir genç ve dinamik ekibimizle sağlık sektörü başta olmak üzere çeşitli sektörlerde birçok projeye imza atıyoruz. Tasarımlarımızla, sıra dışı ve özgün yaklaşımlarımızla tanınıyoruz. Kolay olanı değil, doğru olanı yapmaya odaklanıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve beklentilerini aşmak için her projede özenle çalışıyoruz. Yaratıcı fikirlerimiz ve teknik bilgimizle, mekanları işlevsel, estetik ve kullanıcı dostu hale getiriyoruz. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için kalite ve detaylara büyük önem veriyoruz.

İç Dizayn

Projemiz, ortalama 2000 m2’lik bir alanda, 14 adet diş ünitesi, çağrı merkezi, ortak kullanım alanları, yönetim bölümleri ve ıslak hacimler gibi farklı alanları kapsamaktadır. Estetik tasarımı, işlevsel gereksinimleri karşılamakla birlikte tatmin edici bir görünüm sağlamaktadır. Malzeme ve renk seçimleri, modern ve şık bir görünüm elde etmek için özenle yapılmıştır.

Benzer Projeler

Daha iyi bir deneyim için çerezleri kullanıyoruz.
Anasayfa
Projeler
İletişim
Ara
Explore
Drag